Moi rodzice zawsze powtarzali mi, że powinienem skończyć studia, zdobyć dobrą pracę i nie wychylać się zbytnio przed szereg, czyli wieść życie normalnego, przeciętnego człowieka jakich miliony na świecie.

dsc_7192

W 2007 r, wieku 21 lat rozpocząłem pracę jako telemarketer w największym call center w Polsce – CCIG. Na początku moja sprzedaż była na słabym poziomie i nie potrafiłem tego robić. W tamtych czasach internet raczkował i trudno było znaleźć wartościowe materiały na temat sprzedaży przez telefon, dlatego do wszystkiego dochodziłem samodzielnie. Uczyłem się, próbowałem, weryfikowałem, znowu się uczyłem, aż do efektu.

W 2009 r., wraz z przyjacielem Piotrkiem, spakowaliśmy plecaki i ruszyliśmy w samotną podróż w nieznane do Ameryki Południowej. Spędziliśmy tam 3 miesiące, robiąc takie rzeczy jakie dziś bałbym się powtórzyć m.in spływając samotnie canoe przez 9 dni w dżungli amazońskiej, bez znajomości języka hiszpańskiego, wiedzy o tym jak przetrwać w dżungli, broni ani świadomości niebezpieczeństwa.

Po powrocie z Ameryki Południowej i ponownym rozpoczęciu pracy jako telemarketer zdałem sobie sprawę, że mam 23 lata, zarabiam 800zł, moje życie uczuciowe jest w rozsypce, właśnie zostałem wyrzucony ze studiów magisterskich i nie mam żadnych perspektyw na poprawę. Byłem na dnie. Postanowiłem wziąć się w garść i zmienić swoje życie, to był mój moment przełomowy.

Postanowiłem dążyć do swoich marzeń i realizować się w sprzedaży i zarządzaniu. Najpierw awansowałem na stanowisko kierownika zespołu, w kolejnym roku na kierownika projektu, który zarządzał grupą ponad 120 osób i pozyskiwał dla swojego klienta kilku tysięcy nowych klientów miesięcznie.

Po 5 latach pracy w korporacji założyłem swój pierwszy biznes – Biuro Doradcy Biznesowego. Po 6 miesiącach sprzedaży moje dochody wzrosły 12-krotnie, w porównaniu do 1-go miesiąca!

W lipcu 2013 założyliśmy ze wspólnikami call center Contact Center One, zatrudniające blisko 150 osób sprzedające produkty i usługi przez telefon i od tego momentu zająłem się szkoleniami i coachingiem.

Do wszystkiego co dziś mam w życiu dochodziłem sam, własnymi rękami i ciągłym rozwojem. Gdy inni się śmiali, ja się szkoliłem. Gdy inni odpoczywali, ja czytałem książki. Dziś pokazuję innym jak to zrobić i uczę świadomego podejścia do życia, odkrywania własnego potencjału i umiejętności sprzedawania: siebie i produktów. Zajmuję się uczeniem sprzedawców, menadżerów i szefów firm jak sprzedawać więcej i lepiej zarządzać ludźmi. Pomagam w budowaniu zespołów, a także wspieram kształcenie osobowości w zakresie sprzedaży, przywództwa, osiągania celów, komunikacji i poprawy jakości życia.

20150402_191725

Uczyłem się od takich ludzi jak: Brian Tracy, Andy Harrington, Robert Cialdini, Eric Thomas, Nick Vujicic, Ava Eagle Brown, Mateusz Grzesiak, Jakub B.Bączek, Kamila Rowińska, Andrzej Cichocki i wielu innych.

dsc_7386

Na co dzień pełnię 3 role, w których mogę Ci pomóc: 

1. Coach:

  • pomagam osobom będącym w trudnych sytuacjach życiowych
  • pomagam osobom, które straciły z oczu cel, sens życia lub do tej pory go nie odnalazły
  • pomagam osobom, które dotarły do miejsca, w którym muszą podjąć trudną, życiową decyzję bądź też brakuje im pomysłów jak poradzić sobie z problemami, które napotkały na swojej drodze

2. Trener  

  • uczę handlowców sprzedaży: telefonicznej i bezpośredniej
  • pomagam budować efektywne zespoły
  • pomagam managerom stawać się prawdziwymi liderami zespołów

3. Przedsiębiorca

  • prowadzę call center, które może zająć się kompleksową sprzedażą Twoich produktów/usług
  • mogę zająć się pozyskiwaniem klientów dla Twojej działalności
  • mogę zająć się obsługą telefoniczną Twoich klientów (infolinia, live chat)
  • mogę zająć się umawianiem spotkań dla Twoich handlowców

Prowadzę również szkolenia w zakresie:

– budowania zespołów sprzedażowych

– motywowania, inspirowania pracowników

– zarządzania ludźmi, przywództwa, przywództwa plemiennego (unikalna metoda budowania zespołu)

– rozwoju osobistego, transformacji liderów

– komunikacji w zespole, osiągania celów

– planowania kariery

Pełna oferta moich szkoleń dostępna tutaj: http://karolfron.pl/sklep/

Prywatnie jestem mężem wspaniałej kobiety Karoliny, a także ojcem prawie 3 letniego synka Ksawerego.